Hej Wszystkim! :)

W pierwszym poście napisze trochę o koncepcji mojego bloga. Założyłam go, ponieważ w pewnym sensie liczę na spożytkowanie wolnego czasu, którym dysponuje na prawdę dużo. Myślę, że dzięki temu i ja i Wy spędzimy trochę milej paręnaście minut tygodniowo. Możliwe również, że uda mi się Wam pomóc, bądź zainspirować. Dodatkowo chciałabym dzięki temu zdobyć więcej śmiałości i wiary w siebie, której niestety mi brak.
Na blogu chcę pisać o mnie, jednak z racji, że nie jestem interesującą osobą, a zwykłym szarakiem, to również zamierzam podjąć się paru tematów, jak miłość, podróże, zainteresowania, inspiracje, moda i moje życie codzienne, które trochę różni się od większości osób.
Cóż, dzisiejszy post na tym skończę, choć zostałam już skarcona przez mojego chłopaka, że nie zaczynam pisanie bloga od niczego interesującego. Wiem, że robi to z miłości do mnie i chce mnie w moich planach wesprzeć, co jest bardzo urocze i kochane. W każdym razie już jutro pojawi się następny post i mam nadzieję, że zaciekawi bardziej, niż ten wstęp. ;)
Posty będę starała się dodawać częściej, niż dwa razy w tygodniu. Mam nadzieje, że znajdzie się ktoś, kto czasem zajrzy i poczyta :)


2 komentarze:

  1. Niezły początek :)
    Dziękuję za komentarz u mnie juliakonieczny00.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczny kotek ;) ;* zapraszam do mnie http://typowblondynka.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń